Diena ar Kseniju: kā veiksmīgā uztura blogere pavada savu laiku?

10:11 01.04.2016

"Ksenija, Ksenija" – saka man cilvēki – "kāpēc tu tikai kritizē citu veikumu un nekad neparādi lasītājam neko no sevis?" Jāatzīst, ka šis lika man aizdomāties. Man taču ir tik daudz, ar ko dalīties. Mans stils žilbina tā, ka izdeg acis. Mani vārdi iedvesmo tik ļoti, ka gribas lidot – ārā pa logu. Turklāt manu šī brīža dzīves periodu iezīmē skaistas pārmaiņas – esmu uzsākusi vizītes pie personības attīstības kouča Auroras Frīdas Pastalnieces. Viņa ir ļoti apgarota sieviete, kas savā ikdienā īsteno visus vēdiskās astroloģijas principus. Vienu dienu es viņu satiku Džastiņā ar draudzeni, mēģinot trāpīt pa tualetes durvju rokturi un stāstot, ka cilvēkiem, kas nāk pie personības attīstības kouča, tā īsti nav personības, ko attīstīt. Man prieks, ka arī tik garīgs cilvēks dažreiz ļaujas laicīgām izklaidēm un ir ar labu humora izjūtu. Līdz tualetei, starp citu, viņa netika – vēma turpat.

Viņas iedvesmota, es dalos ar 5 soļiem no savas ikdienas. Aiziet!

1. Apzinātība un jēgpilnums uz katra soļa

Lai diena būtu veiksmīga, uz to nepieciešams noskaņoties no paša rīta. Tāpēc jau no brīža, kad es atveru acis, es praktizēju apzinātību. Man, starp citu, nav ne jausmas, ko tas nozīmē, bet tas ir moderni un visi, kas rūpējas par savu veselību, to dara. Divas mana rīta neatņemamas sastāvdaļas – joga un līdzsvarojošais brokastu kokteilis.

Ksenijas līdzsvarojošais brokastu kokteilis

No rīta es ļaujos šķībā lotosa pozai, pirkstus saliekot atshujies – mudrā, kas no sanskrita tulkojas kā "es neielaižu tevi savā esībā - ej savu ceļu, gājēj". Šī mudra aizsargā pret nelabvēļiem, nomierina nervu sistēmu un veicina organisma līdzsvaru šūnu līmenī.

Mans līdzsvarojošais brokastu kokteilis Cēsu Light, kā var noprast no nosaukuma, apgaismo, turklāt atsevišķa stāsta vērts. Tā sastāvā ir no mūsu pašu zemes nākuši mieži, kas izsenis zināmi kā graudaugs, kas veicina labu prātu un noskaņojumu. Brokastu kokteilis Cēsu Light:

  • Veicina laimes hormonu izdalīšanos
  • Atslābina muskulatūru, paplašina asinsvadus, noņem stresu
  • Uzlabo kognitīvās spējas
  • Palīdz tik vaļā no kompleksiem un sastrēgumiem psihiskās enerģijas plūsmā

Vai nav lielisks veids, kā iesākt rītu?

2. Bildē savu ēdienu tā, it kā no tā būtu atkarīga tava dzīvība!

No ēdiena ir atkarīga tava dzīvība

Ikdienas ēdiena bildes ir pamata nosacījums tam, lai visi saprastu, cik veselīgs tu esi. Ja jautāsiet man, es teiktu, ka uztura speciālistiem būtu nepieciešams atsevišķs studiju kurss "Ēdiena fotogrāfijas un pareiza Instagram filtru izvēle" vismaz 4 kredītpunktu apjomā. Ņemot vērā to, ka es jau otro nedēļu tīru savu ar toksīniem piesārņoto organismu ar jaunkāposta smūtijiem, uz bildes redzamas manas nedēļai paredzētās brokastis, pusdienas un vakariņas. Efekts ir jūtams jau pēc 3 dienām –pārtiekot no kāpostlapas, es beidzot piedzīvoju to, ko aktīvi praktizē meitenes, kas ēd dārzeņu salātus – kāposts sāka stāstīt smieklīgus jokus un mana seja atplauka skaistā smaidā!

3. Seko jaunajiem uztura trendiem!

Vai esi lasījis, ka naturopāti iesaka katra orgāna veselībai meklēt pārtikas produktu tam atbilstošā formā? Piemēram, ja valrieksts izskatās pēc smadzenēm, tad attiecīgi ir veselīgs smadzenēm. Man divreiz nav jāsaka – ticu visam, ko raksta internetā! Brilles, kā zināms, ir neatņemama mana stila iezīme gluži fizioloģisku iemeslu dēļ – man ir slikta redze. Šeit var redzēt manu ikdienas procedūru –šos bezglutēna virtuļus ar karoba pārklājumu izmantoju redzes uzlabošanai!

Bezglutēna virtuļi redzes uzlabošanai

4. Izvēlies papildu vielas veselības stimulācijai!

Mans Garīgais Skolotājs saka, ka ķermenis var sadziedēt sevi pats bez ārstu iejaukšanās. Un tam es ticu – viņa paša vectēvs, kara laikā atsakoties no hospitalizācijas, ar šautu brūci sadziedēja sevi uz veselām trīs dienām. Taču ir vielas, kas, atšķirībā no visādas ķīmijas, ķermenim palīdz saudzīgi un maigi. Garīgais Skolotājs vienmēr piegādā man tikai dabisko – ārstnieciskās sēnes, kokas lapu pulveri un ekoloģisko magoņu ekstraktu. Šoreiz viņš sagādājis man īpašu pārsteigumu, atvedot kaut ko nebijušu, grūti dabūjamu, un, cik zināms, brīžiem arī aizliegtu. Aizliegums vilina, un man... man patīk dzīvot bīstami!

Man patīk dzīvot bīstami

Paldies par uzmanību!

Par Ksenijas stilu rūpējās:

  • Luksusa modes boutique "Primark"
  • Augstas klases kosmētika "Random no Drogu Atlaidēm" (eko, vegan, fairtrade)
  • Elitārā meikapa studija "Trīcošā roka uz paģirām"
  • Bildēja un noturēt atshujies mudru palīdzēja Annija Pumpure
  • Cēsu Light nemaksāja par reklāmu. Es to daru aiz žēluma.

Vērīgāks lasītājs, iespējams, pamanīja, ka es solīju 5 punktus, bet uzrakstīju tikai 4. Tātad:

5. Spēj pasmieties par citiem un sevi pašu

comments powered by Disqus

Sazināties:

jauta.ksenijai@gmail.com

Raksti: